Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem fogadják el a gyógyszertár...

Nem fogadják el a gyógyszertárban a receptemet, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az orvosom rosszul töltötte ki a receptemet, felül az orvosi azonosító mezőben (orvos neve, egyedi 9 jegyű azonosítószáma) nem az ő adatai, hanem az intézmény adatai vannak. Így nem fogadják el a gyógyszertárban, 4-ben is jártam. 3 féle nagyon fontos gyógyszerről van szó, amiket tegnap óta nem tudok szedni. Azonnal szükségem lenne rájuk, mit tehetek?

2019. febr. 17. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos vissza kell menni az orvoshoz, új receptet kérni. Esetleg mondhatod a gyógyszertárban, hogy addig adjanak 2-3 szemet (vagy amennyi kell), és utólag bemutatod a receptet.
2019. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
ez a magyar Apotheke..... De ha véletlen,elvan görbülve a tű,meg törött a gyógyszer...nah azt már nem vennék vissza az istenért sem.
2019. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletre menj be, és ott átírják a receptedet. Így hét végén is van ügyelet SZTK-ban, kórházban. Ezt te tudod, hogy a te környékeden hol az ügyelet?
2019. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kaptál

másikat ?

2019. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos nem sikerült megoldani, nem lakok olyan helyen, hogy ügyeletre tudjak menni. Beszéltem egy gyógyszerésszel egy fórumon, kérdezte milyen gyógyszerek, írtam milyenek, azt mondta nagyon szomorú, hogy ezeket nem adták ki, ő kiadta volna, egy formai hiba miatt nem elfogadható, hogy ne jussak hozzá ezekhez. Annyiban én is "hibás" vagyok, hogy az utolsó szemig megvártam az előző adagomat és csak akkor mentem gyógyszertárba, amikor már nem volt. De a fene gondolta volna ezt, sose történt ilyen. A mai napot valahogy már túlélem, holnap megoldom a dolgot
2019. febr. 17. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!