Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elkepzelheto, hogy bölcsesség...

Elkepzelheto, hogy bölcsesség fog műtétem lesz. Akinek már volt, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Igaz, csak május végére kaptam a szajsebeszetre időpontot, de a fogorvosom nagyon valószínűnek látja, hogy az egyik, még a csontban lévő bölcsesség fogam ki kell műteni, mert nagyon rosszul helyezkedik el az állkapcsomban és így veszélyt jelent az előtte lévő nagyrago dogra is mert nyomja. Ugye az a bölcsesség fog még nem nőtt ki, egyelőre nyugalmi állapotban van az állkapcsomban. Szóval ha lesz, akkor szájsebeszeti műtét lesz. Volt valakinek ilyen? Mire számítsak? Igyekszem már most készíteni magam, hogy ne érjen meglepetés.
2019. márc. 1. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát készülj hogy nem lesz fájdalom mentes.

Én csak olyan fogdokihoz járok ahol van altatás is

2019. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, lányomnak műtöttek ki 2 bolcsesség fogát. Jó pár éve volt már,mindkét alkalommal pénteken csinálták a műtétet, utána 3-4 napig nagyon fel volt dagadva az arca, és eléggé fájt is neki. Szóval készülj fel. Nme tudom hogy tűröd a fájdalmat. Nagyon nem kellemes. Óvatosan lehet fagyasztott cuccokkal jegelni, és fájdalom csillapítót bevenni.
2019. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tárazz be Cataflamból és jégakkukból.
2019. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát valahogy én is erre számítok! És baromira félek is tőle. Bár a nyáron lesz mert hosszú a várólista, de már most készítem magam.
2019. márc. 1. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem ilyen volt és nekem is keresztbe nőtt, sokat faragták, fúrták, piszkálták, de akkor ott nem éreztem fájdalmat. Persze marha kellemetlen meg valamit azért érzel, de nálam a procedúra nem volt annyira kellemetlen, nekem egy nagyon kicsit dagadt meg az arcom tőle. Szedtem gyógyszert rá, de csak kb. 2-3 napig, viszont ami nekem a kellemetlenséget okozta műtét után, az a szájzár volt, alig tudtam enni, képtelen voltam 1 hétig a számat kinyitni és persze beszélni is alig tudtam.
2019. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, a szájzárrol én is hallottam és fogorvosi kezelések után ha azok sokáig tartanak, enyhe nekem is szokott lenni. Be vagyok tojva azért.
2019. márc. 12. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a fog nem törte át a fogínyed? Ha igrn akkor írj privit, tudok egy magánorvost aki talán kihúzza koplikációk nélkül. Nekem úgy kihúzta, hogy kb. 5.perc volt az egész. És mikor kiment az injekció hatása már fájdalomcsilapító sem kellett. Be sem dagadt semmi.
2019. márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!