Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek igaza van az...

Szerintetek igaza van az aszisztensnek?

Figyelt kérdés
a mai napon urológushoz kellett volna mennem. kaptam is egy időpontot mára (ezelött 2 hete kértem...) szerintem kötelessége lett volna szólni, hogy elötte vizelet mintát fognak kérni. Mivel ezt nem tudtam, szokásomhoz híven, otthon elmentem pisilni erre természetesen ott már ezt nem tudtam megismételni. kaptam újból 2 hétre rá időpontot 14.re... szerintem ez felháborító, mert szerinte ezt logikus lenne tudnom. én még mivel nem voltam, így nem tudtam ezt. egyébként here gyulladásom van és piszkosul kellemetlen. nem hiszem el hogy itt tartunk.. újból 2 hét szenvedés
2019. márc. 1. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És nem lehetett vona megoldani, hogy iszol,aztán várni egy kicsit?
2019. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mondtam neki, hogy ez most nem fog menni mert otthon elintéztem. ő erre hogy "jó, akkor vissza is adom a papírjait."
2019. márc. 1. 11:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Igazan szolhattak volna, de te voltal abuta. Te mondtad ki kerek perec, hogy ez most nem fog menni. Gondolom ok meg ugy voltak vele, hogy kit erdekel, majd visszajon maskor. Neked nem kellett volna ilyen mondani. El nem hiszem, hogy ha iszol egy pohar vizet varsz egy kicsit, nem tudsz pisilni.. sot, nem egyszer pisilsz egy nap, mi az, hogy otthon elinteztem:D szerintem egy keveset tudtal volna, meg ha nem kell is.. sajat magadnak koszonheted.
2019. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vittél vizeletet, és nem is voltál hajlandó kipréselni magadból pár cseppet, akkor mit nézzenek rajtad? Különben urológiára nem is kell időpont. Elmész rendelési időben aztán behívnak.
2019. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Végül aztán rendeződött a dolog?
2019. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Dehogy... 2 het mulva ujbol mehetek
2019. márc. 1. 16:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Én vittem magammal reggeli elsőt. De azt monták 2kor hogy az már nem jó. Nekem sem kellett pisilnem épp. De monták, hogy igyak üljek le kint aztán szóljak ha sikerült. Nem értem te miért nem tetted ugyan ezt?
2019. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mert egyből mondta, hogy akkor vissza is adja a papírokat.
2019. márc. 2. 01:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ha én iszok, biztos, hogy attól nem fog kellene 10 perc múlva. A vese nem csinálja meg ennyi idő alatt a dolgát.
2019. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De miért hagytad annyiban? Megiszol 1 liter vizet fél óra múlva biztos tudsz annyit ami elég a vizsgálathoz. Tanulság, hogy keresni kell a megoldást és nem hagyni lerázni magad legközelebb.
2019. márc. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!