Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Horváth Gábor nőgyógyász...

Horváth Gábor nőgyógyász telefonszáma?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy Horváth Gábort nagyon sokan dicsérik nőgyógyászként. Gyöngyösön van a magánrendelője, ugye? Szeretnék bejelentkezni, de nemtudom a telefonszámát. Ha valaki tudja, nagyon szépen megköszönném.
2010. júl. 2. 13:49
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én nála szültem idén márciusban,évek óta hozzá járok.

Nekem még Hatvanba kellett mennem szülni,de már Gyöngyösön dolgozik a Bugátba.

Nagyon rendes és korrekt orvos!


Magánrendelője Gyöngyösön a Mérges út 8 fsz 2.

Csütörtökön tuti, de akkor ő nekem azt mondta,hogy már hétfőn is ő rendel.


Tel:06/20 957-0776


Én csak ajánlani tudom!


Ha van még kérdésed az lm81@freemail.hu e-mail címen szívesen válaszolok!

2010. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Biztos hogy már a Horváth doki Gyöngyösön van nem Hatvanban??Írtam arra az e-mailra de már nem működik biztos!

Milyen volt a hatvan kórház szülészete amúgy??

És a mérges úton kik rendelnek még?Ott van ultrahang minden?

köszi!!

2011. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andreanak válasza:
Én nem ajánlom ezt az orvost.Sőt.Már sokan azt mondják,hogy ne menj hozzá!Sajnos én is csak utólag hittem el a tanácsokat.Amíg a hatvani kórházban dolgozott valóban jó orvos volt.Most felületes,nemtörődöm.Fogadott orvosom volt szülésre(nem csak nekem),és hiába hívták a szülőszobára.Be sem jött.Másnap ő volt az ügyeletes viziten,még csak meg sem indokolta.Azóta több kismama is elpanaszolta a negatív tapasztalatait ezzel az orvossal.Hiába jártak hozzá magánrendelésre,hiába fizetnek(én is)alkalmanként 5000 ft-ot.A szülés ennek a 10-szerese.Magasról tesz a kismamákra.
2013. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok. Esetleg tudja valaki hogy ez a szám él e még? Vagy esetleg másik számon lehet eléri? Mikor rendel? És még mindig a mérges úton van a rendelője? Elóre is köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is nagyon ajánlották ezt az orvost. Hozzá jártam terhesgondozásra és megbeszéltük, hogy bejön a szülésemre is. Bár ne tettem volna... Rettenetes élményt szereztem. Nem törődöm volt, arrogáns és egyáltalán nem orvoshoz méltó a viselkedése. Császármetszés lett a vége, mert sietett haza.
2022. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!