Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Normális ez egy magán fogorvos...

Normális ez egy magán fogorvostól?

Figyelt kérdés
Felhívtam a fogorvost, és mondtam, hogy szeretnék kérni fog röntgenre beutalót, ugyanis leghátsó fogamnál nagy fájdalmat érzek, és lehet hogy a bölcsesség fogam fáj, gondoltam már olyanra, hogy lehet nem tud nőni valami oknál fogva, vagy ha bármi gond van azt időben vegyék észre. Na bemenetem a rendelőbe, jön ki az asszisztens, hogy megnézi előbb az előző röntgenem (júliusban voltam) majd hozza beutalót, 10 perc múlva jön, hogy a fogorvos megnézte az előző felvételt és, hogy akkor még nem látszódott a bölcsesség fogam, ezért tuti nem az fáj, úgyhogy ad egy fogra beutalót. Na most nem értem ezt az egészet, mert attól, hogy nyáron nem látszódott semmi, azóta lehet hogy ott van az a fog, meg ha én teljes röntgent szerettem volna akkor igazán adhatott volna úgy beutalót.
2019. márc. 4. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy diktál a beteg, írja a doktor. A kérésed nem volt indokolt, ezért nem lett teljesítve.
2019. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet nem akar olyan nagy dózisú sugárzásnak kitenni újra, és úgy gondolja elég a hátsó, fájó fogadra röntgen.
2019. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!