Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sértés ha a magán fogorvostól...

Sértés ha a magán fogorvostól beutalót kérek szájsebészetre?

Figyelt kérdés

Magán fogászara járok, teljes fogsort csináltatok vele, korona+részleges kivehető. Van olyan fogam amit ki kell húzni és most egy nagyon jó szájsebészhez volt szerencsém, szeretném ha ő húzná. Mondtam is ma neki, azt mondta hogy ő szívesen kigúzza de csak beutalóval mehetek. Sértés lenne megkérni a doktornőt hogy adjon beutalót?

Igazán nem csak azért szeretném ha ő húzná mert ügyes hanem azért is mert amiket húzni kell cisztásak és épp most lett olyan fogam helyéről ciszta kiműtve amit 3 éve húzott sztk fogorvos csak valószínűleg nem vette észre hogy maradt bent ciszta a szájsebész meg ugy rögtön ki is tudja a cisztát is műteni ha nem jön ki a foggal...


2015. okt. 16. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond ez. Nekem nagyon jó magán fogorvos magától adott szájsebészetre beutalót (pedig pont nem akartam, kissé túlreagálta szerintem, de hát ő tudja, mit kockáztat meg), amikor egy nem megfelelő helyre nőtt fog húzásáról volt szó. Teljesen logikusnak tartom, hogy ha problémásabb eset van, aminél jobban bízol a szájsebészben, akihez közelebb áll a dolog, akkor oda akarsz menni. Ezt egy normális fogorvosnak meg kell értenie.
2015. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!