Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Győrben melyik háziorvoshoz...

Győrben melyik háziorvoshoz lehet menni, ha lakcím szerint nem tartozunk sehova?

Figyelt kérdés
Üdv! Az a helyzet, hogy most kezdtem a jogosítványt és kell hozzá orvosi alkalmassági vizsgálat. 5 éve élek Győrben és eddig még sosem voltam haziorvosnál (sosem volt rá szükség). Lakcím szerint nem tartozunk sehova. Van a 2-20-ig valaki, 26-végig valaki. Mi a 22-ben lakunk. Ilyenkor mi a teendő, illetve úgy tudom, hogy szabad háziorvos választás van mégis eddig mindenhonnan elhajtottak ( stílust, amit megengedtek velem szemben azt inkább hagyjuk). Előre is köszönöm a választ!
2019. márc. 12. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mindenképpen tartozol valakihez lakóhely szerint. Nézz utána neten, vagy kérdezd meg a szomszédot.
2019. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eeszi.hu-ról letöltöttem a 2019 januári utcajegyzéket. Abban nincs benne a Somogyi B utca 22-es szám. Szomszédok pedig az ezt előző lakcímük szerintihez járnak. :/
2019. márc. 12. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor bepróbálkozol Dr. Szigeti Máriánál, vagy Dr. Zatykó Andreánál, hozzájuk tartozik az utca. Gondolom újépítésű ház és amikor az utcalista frissítve volt ott még nem volt ház, üres telek volt, vagy valami ilyesmi, ezért nincs beosztva.

A kettő orvos közül az egyiknek el kell látnia. Ha nem látnak el, akkor pedig szépen felhívod a betegjogi képviselőt. Rendelőben ki van rakva a száma.

Én Dr. Zatykó Andreát javasolom inkább így látatlanul, mert Pecsétszám alapján ő kb 45-50 éves, míg a Szigeti doktornő nyugdíjközelben van.

2019. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyébként valóban szabad háziorvosválasztás van, de khmmm ha beesel a rendelőbe és követeled, hogy lássanak el, akkor el fognak hajtani a búsba ha nem oda tartozol. Rendelőnek van telefonszám, szépen felhívod, megkérdezed, hogy vállalnak-e új beteget stb.


A fent említett doktornőnél is kérj időpontot, mielőtt odamész, mert nincs akut panaszod, ami azonnali ellátást igényelne!

2019. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cartilago ***** válasza:
csak ne felejtsd el, hogy a jogsi alkalmassági fizetős, mindegy kihez mész 7200 Ft minimum. Mielőtt bejelentkezel, megkérdezheted, hogy mi kell nála a jogsihoz. kér-e vizeletet, labort, szemészetet..stb
2019. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel elmenten Dr. Zatykó Andreához. Elmondtam neki mi a helyzet, ő is megnézte az utcajegyzéket, majd felhívta az eeszi-t. Ott mindenki mutogatott a másikra, egy párszor át kapcsolták, majd a végén mondták neki, hogy erre nincs megoldás de írjon e-mailt valakinek. Remélhetőleg ezek után egyszer csak be lesz osztva valakihez ez a ház is. Addig is fel vett engem magához, megkaptam a szükséges papírt. Bár a végére kicsit rosszul éreztem magam, hogy hozzá fordultam ezzel a problémával és majd fél órát telefonált ez ügyben..
2019. márc. 14. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!