Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten bejelentett lakcím...

Budapesten bejelentett lakcím nélkül mehetek háziorvoshoz vagy csak ügyeletre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nemreg költöztem fel albérletbe Budapestre és be leszek jelentve ideiglenesen jövő héten valószínűleg. Viszont sajnos megbetgedtem, náthának hittem de nem gyógyulok és csak rosszabb lett így el kell mennem valahova. VI. Kerületben lakók és talaltam a Szondi utcában háziorvost, oda gondoltam hogy elmegyek ez megoldható? Vagy lakcím hiányában mindenképp a kerületi ügyeletre kell mennem?


Koszonom szépen a segítséget.


2018. nov. 27. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom, már léptél valamelyik irányba. Elvileg a házi orvos nem köteles ellátni, de megteheti szívességből. Ha mondod neki, hogy jövő héttől lesz ott lakcímed, akkor meg főleg.
2018. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!