Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Írhat fel gyógyszert a háziorv...

Írhat fel gyógyszert a háziorvos ha már nem abban a városban van a lakóhelyem?

Figyelt kérdés
Ahol laktam város ott a testvérem fel szokta iratni nekem a kötelező gyógyszerem, most elköltöztem ameddig nem jelentkezek be a helyi orvoshoz átkéretni magam addig tud nekem a tesóm ugyanugy gyógyszert iratni? Igazság szerint az kis város sokkal hamarabb jut sorra az ember, nagyvárosba órákat kell ülni hogy bejusson az ember. Lakcím kártyámon a régi lakhelyem semmilyen formában nem szerepel.
2019. ápr. 1. 10:45
 1/1 Fruzs33 ***** válasza:
Lakcím szerint kell menned orvoshoz.Ahova szól a kártyád,az adott településen,vagy annak közelében.Amúgy időpontosak hamarabb élveznek előnyt minden orvosnál.
2019. ápr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!