Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Saját kérésre is ki veszik a...

Saját kérésre is ki veszik a mandulát?

Figyelt kérdés
Ebben az évben már ez a 3-dik!Tüszős mandula gyúl adás.....egyszer injekcióztak is....!Már nagyon unalmas ha kicist beteg leszek egyből ez van:(
2010. júl. 5. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az orvosoddal, a fül-orr gégésszel. Bizony a tüszös mandula gyulladás gyengítheti a szíved, reumatikus problémákat is okozhat.
2010. júl. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélj fül-orr-gégésszel, de szerintem ha tényleg ilyen súlyos, akkor biztos kiszedik.
2010. júl. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha még be van gyulladva normális orvos nem műt meg vele. Csak ha már nem olyan vészes, addig antibiotikummal tömnek, hogy elmúljon a gyulladás. Ha zavar mindenképp minél hamarabb menj orvoshoz, ugyanis minél idősebb vagy annál inkább szenvedsz vele. Bátyámnak 21 éves korába vették ki. Hát borzalmasan szenvedett vele, úgyhogy te se kerüld az elkerülhetetlent, ha ilyen súlyos az eset egyszer mindenképp kifogják szerintem venni.
2010. júl. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sikeresen társulhatott ehez homlküreg gyuladás.....?

Fújom a nozim és az egész feejmfáj de úgy isten igazábol.....

2010. júl. 5. 23:01
 5/6 anonim válasza:

Szerintem még várj vele az egyik tanáromnak is ki akarták venni gyerekorába, de nem vetették ki most semmi baja nincs (és má vagy 48 éves tuti van). Meg külömben is mér van mandulánk ha ki kell venni?

Jó persze vannak extrém esetek mint pl. a barinőm akinek amúgy a szívére ment volna a gyulladás.

2010. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Várj még vele, csak akkor vetesd ki hogyha nagyon muszály. Nekem is kivették 19 évesen,igaz a mandulagyulladásom megszünt, de állandó volt a torokgyulladásom. Rendszeresen kellett bejárnom, hogy ecseteljék a torkom,mert már semmi más nem használt,attól meg már úgy rettegtem,hogy a puszta látványtól is öklendeztem. Jól gondold meg, csak akkor vetesd ki,hogyha már az orvos nagyon ragaszkodik hozzá!!!
2012. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!