Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Az üzemorvos kérte, hogy vigyek a háziorvostól egy igazolást a betegségeimről. Ha azon rajta van, hogy voltam pszichiátrián, akkor alkalmatlan leszek?

Generalizált szorongás és egyéb személyiségzavar miatt voltam pszichiátrián, segédmunkás munkakörben vagyok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: betegség, üzemorvos, pszichiátria, igazolás, alkalmasság, papír, lelet

ápr. 16. 09:08  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem nem. Ilyenkor inkàbb a fizikális betegségekre szűrnek.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 16. 09:19 Privát üzenet
Nem hiszem. Főleg nem segédmunkásként. Ha valami veszélyes gépet kéne kezelned, akkor talán ott lenne jelentősége.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 16. 09:43 Privát üzenet
Ha be is gyűjtik ezeket az anyagokat, csak azért, nehogy később azt mondhasd, hogy náluk lettél beteg.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ma 18:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
BKV üzemorvosi vizsgálat hogyan zajlik?
1-es típusú cukorbetegek, üzemorvosi vizsgálatra vittettek valami papírt a cukorbetegséggel kapcsolatban?
Ha az üzemorvos alkalmatlannak minősített, lehet valahogy fellebbezni (pl egy másik orvos véleményét kikérni)?
Volt már olyan aki elbukta a munkaalkalmassági vizsgálatot?
150/100 vérnyomásnál alkalmatlannak nyilváníthat a háziorvos? Sima irodai, szellemi munka, semmi extra kockázat nincs, ügyfelekkel foglalkozom.
Ha behívnak dolgozni, de az üzemorvos alkalmatlannak nyilvánít, akkor visszakapom a szociális segélyt? Mert olyat is hallottam hogy ez esetben magasabb összeg jár, nem 22.800 ft.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!