Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan aki elbukta a...

Volt már olyan aki elbukta a munkaalkalmassági vizsgálatot?

Figyelt kérdés

Úgy hogy már felvették, de ugye el kellett menni üzemorvoshoz és nem alkalmasnak titulálták. Előfordult már valakivel ilyen? Ha igen milyen munkakör volt és mi volt az oka amiért alkalmatlan lett a munkára?

Pszichés betegség alapján már volt ilyen?



2016. máj. 12. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Velem. Nem is egyszer. Pont a vérvétel előtt durrant be egy fogam, és emiatt magas lett a vérsejtsüllyedésem. Minden más tökéletes volt, csak ez volt magas a gyulladás miatt! Erre közölte velem az üzemorvos, hogy húha ez lehet rák is, nem vesz fel gyárba melózni, menjek a pics.ába. Ekkor 20 éves voltam. Ezt még 2x eljátszottam rövid időn belül és ismét kirakott. Azóta meg sem próbáltam ilyen orvosi vizsgálatos helyre bejutni...már előre rettegek a dologtól.
2016. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!