Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sztk pontosan mire terjed ki?

Asapferg kérdése:

Sztk pontosan mire terjed ki?

Figyelt kérdés
Lehet butasag amit kerdezek, de ma voltam az sztk-ban a 18-dik keruletben, es furcsa volt hogy besetaltam idopont nelkul, es kb 10 perc alatt vegeztem is. Az igazi kerdesem viszont az, hogy van egy terdem, ami masfel eve kifordult, utana megegyszer, es nem lett normalisan kivizsgalva/kezelve, amikor meg kulfoldon eltem. Szoval ha besetalok ugyan igy egy masik napon, hogy nezzek meg normalisan(rontgen, mri), ez is lehetseges? Sajnos azota is szornyen gyenge a terdem, semmilyen sportot nem tudok uzni, ami a korabbi eletvitelemhez kepest elkepzelhetetlen. Koszonom

2019. ápr. 17. 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem érdemes csak úgy "besétálni". Háziorvosi beutalóval időpontot kell kérni ortopédiára. kb. 4-6 hét. Ha indokolt, adnak beutalót MR-re. 2-3 hónap.
2019. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!