Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma valahol lehetsléges ingyene...

Ma valahol lehetsléges ingyenes védőoltást kérni vagy csak ilyen hatalmas összegekért megy bárhol?

Figyelt kérdés

nlézegettem a Hepa A+B, HPV, stb stb, lés 20-40 ezer között, az egyszerűbbek 5 ezer (Tetanol, na de ezt én is beadom magamnak ...).


szal egyáltalán lehetséges bármelyiket ingyenesen vagy csak fizetősre megy és ráadásul támogatás nélkülire mindegyik?



2019. ápr. 19. 09:34
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt orvossal beszéld meg, mert van amit megkaphatsz TB alapon, ha veszélyeztetett vagy valami miatt. Beadod magadnak az oké, már ha valóban értesz hozzá, de azt meg is kell venni a gyógyszertárban, szóval az a költség.
2019. ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen de látom h pl az 1400,- Ft-osat is 6 ezerért adják, akkor a drágábbak is ha hasonló szórzóval múködnek ...

és naná beadom, adtam én már be magamnak, most ilyenért nem fogok rohangálni orvoshoz nyilván. akkor vszínű abban van az üzlet nekik h csak ők írhatják fel ... na jó, de ez csak egy ismerős kérdése, akivel feliratom és ennyi.

2019. ápr. 19. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!