Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy levétele hogyan?

Anyajegy levétele hogyan?

Figyelt kérdés

SZTK-ba kaptam idontot borgyogyaszhoz. Elso alkalommal ugye csak megnezi, es nem veszi le?

Illetve hogy egy anyajegy levétele hogyan zajlik, faj...? (Bocsi nagyon félek😂)



2019. ápr. 21. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sebész szedi le. Már ha egyáltalán le kell. Bőrgyógyász átnéz, ha leszedni valót talál egyeztethetsz a sebésszel.

A hagyományos műtét rutin. Egy fogtöméssel egyenértékű procedúra, a menete és időtartama is hasonló.

Besétálsz, szabaddá teszed az anyajegy környékét, fertőtlenítik azt a pár négyzetcentit, kapsz egy helyi érzéstelenítő injekciót, hat, kivágják, össze varnak, leragasztják, mehetsz haza.

Bónusz, hogy a fogorvossal ellentétben nem jár ijesztő hangokkal :D

2019. ápr. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak megnézi.

Érzéstelenítik, nem fáj a műtét. Nem kell félni tőle.

2019. ápr. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az injekció kicsit fáj, de csak egy szúrás. Aztán ha kimegy az érzéstelenítő hatása akkor kellemetlen, szúr-húzódik de nem vészes.
2019. ápr. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom:)))
2019. ápr. 21. 02:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha dudoros, le lehet égetni, de inkébb kozmetológiai rendelőbe menj, mert nagyobb rutinja van annak a bőrgyógyásznak, aki csak ezt csinálja évek óta.

Ha nem dudoros, hanem mélyen a bőrben van, akkor sebész vágja ki, az egy kisműtét, de annak lesz hege, egy kis fehér csík. Én még sose vágattam ki sebésszel, de égetni sokat égettek már le.

2019. ápr. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt még mindig bőrgyógyász dönti el, hogy le szabad-e égetni, vagy csak vágni lehet. Nekem 3 kiállót is kimetszettek, szóba sem került az égetés.
2019. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6: Igen, és mindegyik más, ahogy a fogorvosok is más-más döntéseket hoznak, vagy a vízvezetékszerelők, stb.

Érdemes elmenni többhöz.

2019. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dávid ***** válasza:
100%

Szia, nekem magánklinikán szedték le, még fényképet is készítettek róla, hogy bekerüljön az oldalukra, oylan jól sikerült.


Semmi heg, semmi fájdalom, viszont eléggé viszketett és vagy 5x kellett mennem kontrollra.


Osszesen 60.000. Ft volt fájdalommentesen, lézerrel.

Plusz az utazgatás kontrollra, mert tőlem nagyon messze van a rendelő (Dr. Lányi Cecília, Széll Kálmán tér).


Sok szerencsét, és ne piszkáld a hegesedő anyajegyet:)

2019. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!