Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehetséges, hogy egy magánorvo...

Lehetséges, hogy egy magánorvosnál csak 5-7000Ft az anyajegy levétele, vagy ehhez jönnek még egyéb költségek is?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem mennék olyan helyre, ahol ennyibe kerül.

Egy rakás bőrgyógyász honlapját felkerestem. A legolcsóbb is ~30e a kötelező szövettannal együtt. Ennél csak drágábban van, pláne plasztikai sebésznél (~60e).

2017. júl. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem,mindenhol 30-60k HUF ig terjedni szokott általában...de ő amúgy meg ha olcsóbban találsz csak gratulálni tudok mert máshol eléggé drága...
2017. júl. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csakhogy ezen nem érdemes spórolni.

Ha feltűnő helyen van, és számít az esztétika (pl arc), akkor nem szabad spórolni, jól dolgozó, alapos orvost kell keresni, még ha drágább is (vagy jó állami plasztikai sebészhez, csak akkor többet kell várni, és kell bőrgyógyászati vélemény).

Ha nem olyan feltűnő helyen van, akkor egy jó általános sebésszel is mehet a dolog.

2017. júl. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tudom, hogy nem érdemes spórolni, de mivel több anyajegyről van szó, nem mindegy, hogy 7000 vagy 32000Ft :(

Egyébként itt találtam:


[link]

2017. júl. 25. 01:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal az ár nem sebészeti úton történő eltávolítást takar. Viszont az anyajegyek eltávolításának szakmailag is elfogadható módszere a sebészeti.
2017. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én másfél hete vetettem le 2 db anyajegyet. Kórházba mentem, de plasztikai sebészhez! Érdemes utána járni, mert több plasztikai sebész rendel kórházban is. Én felhívtam az orvost, megkérdeztem el kell e mennem előtte bőrgyógyászhoz. Azt mondta hogy ha mindenképp le akarom szedetni őket mert esztétikailag zavar akkor nem kell előtte bőrgyógyászhoz mennem. Még arra a hétre kaptam időpontot és mivel kórházban szedte le ezért TB-re ment, tehát ingyen volt! És elküldték szövettanra is. A héten megyek varratszedésre, én azért fogok készülni egy kis hálapénzzel a dokinak, de ez meg olyan hogy rád van bízva neked mennyit ért meg.
2017. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!