Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pilonidiális cisztát hogyan...

Pilonidiális cisztát hogyan kezeljük otthon?

Figyelt kérdés

Ma reggel nyitotta meg az orvos és azt mondta a kötésnek rajta kell lennie holnapig. De egyébként szükséges lenne az átkötözés mert átvéreztem.

Nem mondta hogy menjek vissza kötözésre vagy kontrollra szóval perpill nem nagyon tudom hogy mit kellene tennem. Azt mondta hogy vegyek kötszert és kötözzem meg kaptam rá curiosin cseppet de azt se tudom hogy használjam mert erről nem lettem felhomályosítva.

'Akkor mért nem kérdeztem meg?' gondolhatjátok páran. Hát azért mert sajnos olyan sokkhatás alatt voltam hogy nem tudtam ilyeneken gondolkozni :( nem kaptam érzéstelenítést, csak fagyasztottak, de így is annyira fájt hogy sikítoztam.



2019. máj. 2. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
ügyeletet felhívod telefonon és elmondják
2019. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!