Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az abortusz után igaz hogy...

Az abortusz után igaz hogy nehezen lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 08:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem törvényszerű. Van olyan, akinek nagyon megviseli a szervezetét, vagy nem úgy regenerálódik a méhe a műtét után. És van olyan, hogy valakit annyira megvisel lelkileg, hogy utána lelki okok miatt nem tud teherbe esni és pszichológus segítségére szorul.

És vannak olyanok, akik hamar regenerálódnak testileg-lelkileg és bármikor újra teherbe tudnak esni.

Nem lehet általánosságban kijelenteni semmit.

2019. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: személyfüggő
2019. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Ez egyáltalán nem igaz (bár persze előfordulhat), úgyhogy tessék SOKKAL nagyobb figyelmet fordítani a BIZTONSÁGOS védekezésre! Hajam égnek áll azoktól, akik sorozatban mennek 2-3-4 abortuszra, mert nem elég nekik egy lecke.
2019. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

Hát kedves kérdező, akkor nézzünk engem: 2018. Novemberében volt abortuszom, akkor kereken 5 hetes volt (hála Istennek Nem volt szivhang, sőt, semmi, így nem viselt meg!), Kizárólag egy petezsák látszott.. aztán pont ma teszteltem pozitívat, ergo, ismét terhes vagyok.


Aki azt hiszi, hogy az abortusz egyenlő az örök életre szóló fogamzásgátlással, az egy hatalmas nagy idióta és megérdemli ha újból és újból teherbe esik...

2019. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó vagyok. Hozzáteszem, ezt a babát már megtartjuk. Sajnálom novemberben nem teljes mértékben kilátástalanok voltak a körülmények ( Erasmus félévem keretében egyedül voltam külföldön, amikor terhes lettem, nem tudtam volna lediplomázni ha akkor megtartom, páromnak nem is volt akkro állása, stb stb...). Mostmár látom a végét, júniusban államvizsgázom, így már nem gond, hogy januárban jön a baba (számításaim szerint januári gyerek lesz).


23/L

2019. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
*javítás: sajnos teljes mértékben kilátástalanok voltak a körülmények
2019. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy nehezebben esel teherbe abortusz után. De nem törvényszerű.
2019. máj. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Február 20-án volt abortuszom(9 hetesen),sajnos nem engedték meg a körülmények.

Április 29-én erős pozitívat teszteltem.

Szóval szerintem is ember függő.

2019. máj. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolonak is szívből gratulálok! :)
2019. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

Nekem a keresztanyám egyetemistaként abortuszon esett át. Soha többé nem lehetett gyereke, pedig később nagyon szeretett volna.

A gyermek áldás, ezért a "terhes" szó helyett, az áldott állapotba került kifejezés szebb, nemesebb fogalmazás. Én ezzel is szeretném tisztelni a nőket, akik babát várnak. Nekem öröm látni kismamát, s nem teher.

2019. máj. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!