Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Őrsön az sztkban voltam rákszűrésen a nőgyógyásznál. Hogy ha találnak valami rosszat, akkor értesítenek? Vagy csak akkor tudom meg ha újból megyek nőgyógyászhoz?

máj. 11. 10:14  Privát üzenet  

A válasz
Ha egy hónapon belül nem értesítenek, akkor minden rendben van.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 11. 10:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha soha nem voltam nőgyógyásznál, viszont nem jött meg egy ideje, akkor nőgyógyászhoz menjek vagy endokrinológushoz?
S. O. S! 15 éves vagyok és hamarosan nőgyógyászhoz kell mennem. Mennyire gáz a nőgyógyásznál? Muszáj szülői kiséret?
Már kb.5-6 hete megvan, hétfőn megyek nőgyógyászhoz.17 éves vagyok, szűz, és nagyon (NAGYON) kövér. Még soha nem voltam nőgyógyásznál, és eléggé félek. Muszáj lesz levetkőzni? Ez lehet a súlyomtól?
20 éves vagyok és még nem voltam nőgyógyásznál. Nincs panaszom, még szűz vagyok de anyukámmal beszélgettünk róla, hogy ideje lenne elmenni nőgyógyászhoz. Szerintetek?
Multkor voltam nögyogyasznal huvelygomba miatt, felirt 2fele gyogyszert, es a 6 napos kezeles utan kb 2 hetig nem is volt semmi gond. Erre most ujra kijött. Muszaj elmennem...
Holnap nőgyógyászhoz megyek, de nem tudom hogy hogy kell megjelenni ott? (szőrtelenítve vagy nem) amúgy szoktam, de nem tudom, hogy nőgyógyásznál, hogy szokás? (16/L)

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!