Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik szakorvoshoz forduljak,...

Melyik szakorvoshoz forduljak, ha elestem és elszakadt a vállamban egy ínszalag és piszkosul fáj? Nem tudok heteket várni, emelni sem tudom, öltözködni, fésülködni se.

Figyelt kérdés
A sebészeten azt mondták, csak akkor fogadnak sürgősséggel, ha vérzik.

#ín-szalag-szakadás
2019. máj. 14. 06:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem vérzik, de piszkosul fáj, minden helyzetben. Két éve volt már nekem ilyen a másik vállamban és akkor hetekig tartott, mire a Sportkórház Ultrahang-vizsgálatára bejutottam,- ott megállapították a szakadást.(Magánorvoshoz nem tudok menni.)
2019. máj. 14. 06:48
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogyan kaphatnék minél előbb orvosi ellátást? Fájdalomcsillapítót szedek folyamatosan.
2019. máj. 14. 06:51
 3/10 Salx Narval ***** válasza:
100%
Sajnos ha a sürgősségi és a magánorvosi ellátás nem jöhet szóba akkor csak a háziorvosi beutaló lehetséges, azt viszont kérheti a doki soron kívüli vizsgálattal, mármint ha indokoltnak ítéli. Kérdezz rá hátha tud segíteni valahogy.
2019. máj. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Salx Narval ***** válasza:
Mondjuk nekem kicsit furcsa, hogy a sürgősségin nem vizsgáltak meg és láttak el. Az nyilván nem igaz, hogy csak a vérző sérüléseket kezelhetik azonnal, engem is begipszeltek pedig nem vérzett semmim, sőt a törés sem volt biztos a röntgenig.
2019. máj. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem sebészetre kellett volna menni, hanem traumatológiára. Sürgősségi ügyelet.
2019. máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
IGEN, az 5-ösnek igaza van, a sebészetre bejutottam ma, ott azt mondták, a János kórház Traumatológiájára menjek. Megröntgenezték, nincs eltörve. Változatlanul lóg és piszkosul fáj.
2019. máj. 14. 20:46
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként SZEPTEMBERRE kapnék Ultrahang beutalót ( Májusban !!)
2019. máj. 14. 20:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Az nem semmi...
2019. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2019. máj. 15. 08:54
 10/10 A kérdező kommentje:
2019. máj. 15. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!