Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A meszesedés gyógyítható?

A meszesedés gyógyítható?

Figyelt kérdés
Gerinc röntgenen voltam és megállapították hogy csigolya elcsúszásom van, valamint meszesedés.Ez mit jelent és mit tehetek magamért?
2010. aug. 8. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Elektroterápiás kezelés, masszírozás.
2010. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Keresel egy csontkovacsot, Aki visszarakja a csigolyadat, ez lenne az elso lepes.

meszesedesre: 1 kg akacmez + 6 fej fokhagyma.

a hagymat En kloffolofal szoktam darabokra torni, kis darabokra kell, aztan beleteszed a mezbe, s igy hagyod 1 honapig, de neha razd meg az uveget. Az 1 honap letelte utan, naponta 3x 1-1 ev.kanallal fogyasztasz.

Ennek van vertisztito hatasa, gyulladasgatlo hatasa, es leszedi az elmeszesedett reszt.

En is ezzel kuzdottem, de igy tul eltem. Az uszas nagyon jo dolog, En pl. jogazom, s az is megteszi. A lenyeg, hogy megtanuld azokat a gyakorlatokat, es elvegezd, mert ez nagyon fontos.

Corall kalcium, ez termeszetes kalcium forras, ezt kellene

szedned, ha megtudod venni. En igy elek lassan 20 eve es

igy sikerult megmentenem a csigolyamat, ami meg nagyon fontos, hogy ha vannak lelki problemaid, akkor fogyasz

nyugtato teat, mert az idegeskedes is kivalthatja a fajdalmakat.

De barmiben szivesen segitek, akar privatban is irhatsz, mert szivesen segitek.

A mezet En mar csak evente 1-er szoktam megenni, mivel

helyre jott a csigolyam.

A csontkovacs is nagyon fontos! Jobbulast kivanok!

2010. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Csicsikusz válasza:
30% bam volt hasznos ez a válasz...vajon nem váltak be ezek a módszerek?
2013. nov. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!