Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » MEDINAC időszakos abbahagyása?

MEDINAC időszakos abbahagyása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Április elejétől kezdtem el szedni ezt a gyógyszert. Én alapból is nagyon érzékeny bőrű vagyok, nap alergiám is van, a gyógyszer pedig felerősíti ezt. Szóval szakadó esőben le tudok égni, 1 perc sétától tiszta vörös kiütés lesz mindenem, amit a nap ér. 2 hét múlva nyaralni megyek tengerpartra, nem szándékozok napozni, hiszen nem is lehetne, viszont biztos vagyok benne, hogy iszonyúan fájna mindenem és tiszta kiütés is lennék még 5 kg naptejjel is. Arra gondoltam, abbahagynám a szedését mától a nyaralasom végéig. Tudom, hogy 1 hónap alatt ürül csak ki teljesen a szervezetemből, de talán javulni a helyzet ez a 2-3 hét alatt. Szerintetek van értelme?



2019. máj. 19. 19:12
 1/1 anonim válasza:
Én is használom a Medinac tablettát, de csak télen szabad nekem, mert a bőrgyógyászom azt mondta, hogy ez a gyógyszer fényérzékeny, így már nyáron nem lehet. Szerintem nem lesz probléma, ha kihagyod a nyáron a szedést. Szeptembertől meg folytatod.
2019. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!