Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

MEDINAC időszakos abbahagyása?

Sziasztok!

Április elejétől kezdtem el szedni ezt a gyógyszert. Én alapból is nagyon érzékeny bőrű vagyok, nap alergiám is van, a gyógyszer pedig felerősíti ezt. Szóval szakadó esőben le tudok égni, 1 perc sétától tiszta vörös kiütés lesz mindenem, amit a nap ér. 2 hét múlva nyaralni megyek tengerpartra, nem szándékozok napozni, hiszen nem is lehetne, viszont biztos vagyok benne, hogy iszonyúan fájna mindenem és tiszta kiütés is lennék még 5 kg naptejjel is. Arra gondoltam, abbahagynám a szedését mától a nyaralasom végéig. Tudom, hogy 1 hónap alatt ürül csak ki teljesen a szervezetemből, de talán javulni a helyzet ez a 2-3 hét alatt. Szerintetek van értelme?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gyógyszer, akne, börgyógyászat, pattanás, szüneteltetés, napérzékenység

máj. 19. 19:12  Privát üzenet  

A válasz
Kis Tamás_2017 nevű felhasználó válasza:

Én is használom a Medinac tablettát, de csak télen szabad nekem, mert a bőrgyógyászom azt mondta, hogy ez a gyógyszer fényérzékeny, így már nyáron nem lehet. Szerintem nem lesz probléma, ha kihagyod a nyáron a szedést. Szeptembertől meg folytatod.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 19. 19:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mikor rendeződik a menstruáció fogamzásgátló tabletta abbahagyása után? Normális ez?
Antibiotikum abbahagyása után 6 nappal gombás fertőzés jelentkezett, összefügghet a kettő?
Kéthavonta járok a rendszeres gyógyszereimet felíratni. Most kaptam beutalót laborra (időszakos ell. ) Elvárhatja-e a dokim, hogy félidőben visszamenjek a lelettel, vagy jó lesz...
Egy félévig voltam egyetemen, most iratkoztam ki. A tb-met mikortól kell nekem fizetnem, ha esetleg nem találnék munkát?
Vendéglátóiparban dolgozóknak milyen gyakran kell - ha kell - időszakos orvosi vizsgálaton résztvenniük?
Hogyan kerülhetek át időszakos kardiológiai vizsgálatra a Debreceni klinikára, hogy szükség esetén még véletlen se vigyen a mentő a lakóhely szerint illetékes Karcagi kórházba?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!