Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen titkosítás van a nemi...

Milyen titkosítás van a nemi gondozóban regisztrált HIV pozitív emberek adataira, hogy titokban maradjon?

Figyelt kérdés

Semelyik más részlegről nem látja más szakember a kért időpontokat? Azért jöhet pár társbetegség, akkor azokra a szakrendelésekre se lát rá más? És a papír kis karton, a boríték? Azt hol őrzik, páncélszekrényben?


Este a portás azért attól még simán bemehet, meg ott egy takarítónőnek is néha lenni kell egyedül, ha akar beleolvashat...



2019. máj. 20. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Papír, karton, boríték?? Hol élsz a múltban?
2019. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, akkor ha tudod, hogy csak a rendszerben van, akkor arra van titkosítás? Hogy más szakterületek nem látják ezeket az időpontokat? Tehát hogy nincs név kereső az informatikai rendszerben, a közös rendszerben?
2019. máj. 20. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:
A leleteidet meg tudják nézni más orvosok is. Én az elmúlt időszakban elég sok orvosnál voltam ugyanazzal a problémával és mindenhol meg tudták nézni a papírjaimat a rendszerben, a háziorvosnál is látták. Online már te is meg tudod nézni pl. milyen gyógyszert írtak fel neked, kiváltottad-e, milyen vizsgálatokon voltál. Itt elvileg valamit be lehet állítani, hogy kik férjenek hozzá, gyakorlatilag nem tudom hogy működik. Hülyeséget se akarok mondani, nézz utána.
2019. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nemi betegségek és a pszichiátriai betegségek adataira csak az arra felhatalmazott orvos fér hozzá, más orvos nem. Az EESZT-ben minden más ellátásod látszik minden orvosnak (aki kezel), ezek az adatok nem.
2019. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!