Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon beteg családtag elhelye...

Vadcica18 kérdése:

Nagyon beteg családtag elhelyezése. Milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon beteg családtagom aki lassan teljes figyelmet igényel. Nem nagyon tehetjük meg hogy otthon maradjunk vele. Tudna valaki segíteni ilyenkor milyen segítségben bízhatunk?

2019. máj. 20. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
erre vannak a szociális otthonok. csak oda se 2 nap alatt jut be az ember, hanem 1,5 év minimum és akkor meg is van gyorsítva a folyamat.
2019. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Házi segítségnyújtás minden önkormányzatnál kell hogy legyen. Kimennek naponta (2x), megfürdetik, beadják a gyógyszert, beszélgetnek vele egy kicsit. Ha nem elég, akkor marad a bentlakásos otthon.
2019. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ápolási osztály.
2019. máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Első kommentelő. Igen én is ugy hallottam hogy nagyon nehéz bekerülni...

Második kommentelő. Az a önkormányzati dolog jól hangzik. Mennyibe szokott kerülni egy ilyen?

Harmadik kommentelő.Igen azt én is néztem már. A korházi ellátásba csak 3 hónap a max hogy bent lehet. A magánt meg nem tudnánk kifizetni.

Az állami gondozó jelenleg ami szerintem kedvező lessz anyagilag is.

2019. máj. 20. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!