Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlt héten vtam dokinál,9mm-es...

Múlt héten vtam dokinál,9mm-es petezsákot látott. most csüt. -ön újra uh. (merthogy pici) hétvégén kevés barnás folyásom volt. Utolsó mensim szerint most 7 hetes vagyok. Aggódjak?

Figyelt kérdés
Első terh. nél is volt barnás folyásom, de nem ilyen korai terh. időben, s kb mensik környékén.(5.hónapig)
2008. ápr. 21. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
szia..és láttál valamit a petezsákban?nekem már 13-án volt meg utoljára,most vagyok 5 hetes..multhét hétfön is látszodott valami de ma már sokkal nagyobb és a petezsák közepén van egy pötty,,az a babom..szerintem a folyás miatt hivd fel a dokid.de ha már nem barna hanem vér akkor azonnal menj orvoshoz.viszont sokan vannak ilyen tünetekkel..nekem mennem kell egy másik uh-s vizsgálatra mert a petezsákom kissé deformált..és nem tudom hogy ez baj-e...a doki azt mondja nem,,.és nem azért küld uh-ra
2008. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem menj el a dokuidhoz még az uh előtt. tud erre gyógyszert adni, ha a hormonok miatt van. de ha jól értem, már elmúlt. Én azért mindenképpen elmennék.
2008. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
dokim azt mondta ilyen olyan folyás előfordulhat terhesség alatt.nagyon sokszor keresik meg kismamák ilyen kérdésben.ma már nincs barnás folyásom.
2008. ápr. 21. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!