Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogamzásgátló feliratása a...

Fogamzásgátló feliratása a rendszerből?

Figyelt kérdés
2 éve iratom fel ugyan azt a fogamzásgátlót a háziorvosommal amit a nőgyógyász javasolt. Eddig mindig vittem magammal a papírt amit a nőgyógyász adott hogy ezt szeretném feliratni, de most valahol elhagytam a papírt. Felírják úgyis ha csak bemegyek hogy azt a fogamzásgátlót szeretném feliratni amit eddig is? Ők látják azt a rendszerben.
2019. máj. 20. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha esetleg a nevét is meg tudod mondani a fogamzásgátlónak....
2019. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felírják, ha egy éven belül voltál nőgyógyásznál.
2019. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom a nevét persze
2019. máj. 20. 22:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor voltam utoljára amikor felírta, legalábbis ezzel kapcsolatban. De sosem mondták, hogy túl régi lenne a papír és irassam fel újra.
2019. máj. 20. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Évente szűrővizsgálat kell a nőgyógyásznál. Nekem fel se írja, maximum pár hónap csúszást enged, mert tudja, hogy nehéz időpontot kapni hozzá vizsgálatra.
2019. máj. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!