Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrsövényferdülés műtétbe...

Orrsövényferdülés műtétbe bele lehet halni?

Figyelt kérdés

Sajnos már évek óta nem kaptam levegőt az orromon csak különböző cseppekkel,orrtágító tapasszal stb. Orrsövényműtétem lesz hamarosan és nagyon félek mert az elmúlt 1 évben pánikrohamokat kapok éjjel amire felijedek és kifutok a házból mert éreztem hogy nem kapok az orromon levegőt,emiatt szorongtam,bezárva éreztem magam, a számon meg nem vettem automatikusan levegőt. Megijeszt ez a dolog hogy esetleg műtét alatt vagy után nem fogok venni automatikusan levegőt a számon miközben alszom és meghalok?


Bocsánat a hülyeségemért de nagyon félek hogy rám jön ez a roham, vagy hogy tényleg nem fogok tudni levegőt venni a számon.


2019. máj. 26. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a helyi kuruzsló csinálja a műtétet a kertje végében levő disznóólban, akkor van rá esély.
2019. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy stresszel jár a fulladásos halál.

Nem fogod átaludni, ebben biztos lehetsz.


A fél orromon én sem kapok levegőt, szóltam előre minden műtétem előtt. Figyelnek rá, hogy kapj levegőt végig. Műtét alatt ráadásul gépekkel is nyomon követik, hogy mi zajlik a testedben. Esélytelen, hogy megfulladj csak mert csukva van a szád

2019. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!