Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lenne rá a legjobb gyógymód...

Mi lenne rá a legjobb gyógymód? (TÖBBI lent)

Figyelt kérdés
24/F, 18 éves korom körül vagy talán előbb, ki alakult a. Lábamon főtorzsi visszeresseg, elmentem orvoshoz, azt mondta műtét, én mondtam hogy nem, azóta is megvannak, ki próbáltam sok mindent, kompressziós harisnyát is, abba nagyon melegem volt, mit csináljak? Mi mulaszthatna el teljesen? Nap végére, meg van dagadva a bokám, mert egésznap álló munkát végzem, szoktam hideg meleg vízzel zuhanyozni, néha néha fáj, de ennyi, mit csináljak? Műtétet nem szeretnék valami be vállt mód? A pénz nem érdekel csak tünjenek el, köszönöm szépen, elnézést a helyesírási hibákért de most is dolgozom.
2019. jún. 4. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Véglegesen csak műtét. De mindig visszatér majd, ez alkati dolog, vénabillentyű záródási rendellenesség. A gyulladásra vannak krémek, gyógyszerek.
2019. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És pl milyen krémek? Amik pl használnak is valamit, nem csak hűsítenek
2019. jún. 4. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak erre specifikus szerek.

Pl. levendulakrém, tömjén, asszem a Venoruton is erre való, Lioton.

2019. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!