Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Full kontaktos bunyóban...

Full kontaktos bunyóban lesérült a térdem, mi a legjobb gyógymod az ilyen lágy rész sérülésekre?

Figyelt kérdés

45 fokkal a belső oldala felé jott a rugás és ott tapad vmi izom v ínszalag. Egy hete fáj és lassan gyógyul csak. Lioton kentem idáig, a duzzanat elég jol mérséklődött.

31/F / Thai box



#sérülés #térd #sportsérülés #Lágy rész sérülés #térd séülés #küzdősport sérülés
2018. júl. 27. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvosod mit mondott?
2018. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
63%
Miért menne orvoshoz, ha itt van a gyakorikérdések ? Ahhoz hogy elmenjen orvoshoz ki kéne lépnie a szobájából.
2018. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyerekek nyugi, apám is orvos, már beszéltem vele meg is nézte. Az orvosok teljesen más szemmel nézik az ilyen eseteket, annyi volt a válasza, h várjam meg amíg meggyógyul meg h kenjem be liotonnal és kész. Ja meg azt mondta h ne küzdősportoljak. Nah, köszönöm szépen. Szalagokkal, csontokkal és a porccal semmi nincs, lágy részek sérültek. Csak kíváncsi voltam h az internet népe milyen jó krémeket vagy alternatív gyógymódokat ismer. De nem gondoltam h már megint két ilyen rosszindulatú válaszolóba botlok. Minek szóltok hozzá, ha érdemben nem tudtok semmit írni?
2018. júl. 28. 23:49
 4/5 H. Alexa válasza:
36%

"apuci orvos, és megnézte" ok...


Mi az, hogy "megint" rosszindulatú válaszolókba botlasz ? Hány kamukérdést írogatsz gyakorira ? Menj le a játszótérre és hülyülj ott a többi gyerekkel. Alig várom hogy a nyári szünet elmúljon és ne itt szórakozzatok kamukérdésekkel unalmatokban...

2018. júl. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kar h az ilyen valaszoloknak nem tudom éloben megmutatni h mi a full-kontaktos bunyo meg h mennyire nem kamu a kerdes..


Ha valakinek bevalt valami akkor írja meg pls!

2018. júl. 29. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!