Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van valakinek magán-egészségbi...

Hviolka kérdése:

Van valakinek magán-egészségbiztosítása? Egyszer mesélte valaki, hogy neki van, ráadásul családi csomagja. X ezer forintot fizet havonta és ezért. Hát ez az amire már nem emlékszem. És nem is tudom hogy működik?

Figyelt kérdés

Befizetek havi xezer Ft-ot és akkor pl. az ÁLTALAM választott magánorvoshoz elmegyek, (nőgyogyi, vagy fogorvos) odaadja nekem a zsíros számlát és én azt visszakapom a biztosítótól?

Vagy csak az ő dokijukhoz mehetek?

Tud vki segíteni?



#egészségbiztosítás #hogy működik az egészségbiztosítás
2019. jún. 17. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez úgy van, hogy akivel te szerződést kötsz biztosító, ők is szerzőnek magán cégekkel. Vagy küldenek koltsegvallalo nyilatkozatot és nem kell neked helyben fizetned vagy te kifizeted és visszaigényled a pénzt.


Ezek a biztosítások egyébként savosan vannak. Van ami pl téríti a vizitdíjat, rtg-t, uh-t, de CT-t és Mr-r már nem


Van olyan is, hogy egy családra vonatkozik a biztosítás, de akkor nekik is megbízottnak vagy minek(nem jut eszembe a kifejezés) kell lenniük.


Bővebben meg a biztosító tud tájékoztatni.

2019. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!