Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Baj, ha nem megyek vissza...

Baj, ha nem megyek vissza töréssel kontrollra?

Figyelt kérdés
Sürgősségin voltam. Meg hétfőn elmentem a lelettel háziorvoshoz, hogy vegyen táppénzre. Azt bebukom, ha nem járok vissza?
2019. jún. 18. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miután kell vinni a felülvizsgálatokról a papírt ahhoz, hogy táppénzen tartsanak, ezért igen, kell járnod kontrollra.
2019. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyébként nem is ida akarok visszamenni, mert szerintem nem normálisan láttak el, de mindegy... Mert van kaptam egy zárót.


Nem is kerestem utána, de kaptam emailben egy izét, hogy új betegdokumentuma van. Ott megnéztem és a röntgen eredményét szépen kitörölte a doki, amin az állt, hogy van még egy törésem is... Nem is értem amúgy, mert az is ő szakvéleménye volt, mert ő volt röntgennél is, de fura... Másik orvos neve van ott, ő meg azt szépen kitörölte és azt nyomtatta ki nekem...

2019. jún. 18. 15:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Arról nem beszélve, hogy azt momdta, nincs elmozdulás, az eredetin meg az is szerepel... Ezt mind kitörölte és ipyen javított vwrziót kaptam, csak nem tudom, mire jó
2019. jún. 18. 16:02
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyrészt kérheted az előző verziót, a sz.gép logol minden javítást. Tudni kellene miért javították ki.
2019. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem belejavított, hanem amit nekem adott, kitörölte belőle, ezt a két mondatott és a röntgen eredménye résznél nincs semmi. Gondolom áttette Wordbe vagy nem tudom, vagy simán kitörölte, figalmam sibcs hogy megy...


Nem is gyanakodtam ilyenre, csak emailben megkaptam és kíváncsiságból megnyitottam tegnap, hátha a röntgen felvétel is ott van, ekkor vettem észre, hogy egy átjavított verziót kaptam.

Még akkor sem gyanakodtam ilyenre, mikor nem láttam rajta olyat, hogy beteg aláírása, az a rész sincs meg... Betegjogok stb.

De kit érdekelt.


Szóval nem tudom, mire volt jó ez... Min változatott volna, hogy rngem átvág? Meg neki ez miért érdeke?

2019. jún. 19. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!