Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Feketén lehet intézni hamarabb...

Papics kérdése:

Feketén lehet intézni hamarabb tüdőszűrést?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ugye kell a munkához a tüdőszűrés, és mivel szerencsés vagyok, nyár végén dolgozhatnék is egy hetet :) na de a szarkazmust félre téve semmi mód nincs arra, hogy ennél tisztességesebb időt kelljen várni a vizsgálatig?

2019. jún. 21. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
tkom öccse, biz isten nem értem mit hablatyolsz...
2019. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Feketén? Hol élsz te? Besétálsz kb bármelyik tüdőszűrő állomásra és megcsinálják, másnap meg mész a leletért.
2019. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb ismereteim szerint a tüdőszűrő vizsgálatra nem kell időpontot előjegyeztetni, akár saját érdekedben teszed, akár munkaalkalmassági szempontból. A lakhelyed szerint illetékes tüdőgondozó és tüdőszűrő rendelőbe bemész, és hipp-hopp, 10-20 perc alatt kész vagy, attól függ, hányan várakoznak. Munkaalkalmasságihoz szükséges vizsgálatért fizetni kell, ha jól tudom 1.700,- Ft-ot, erről kérsz egy számlát a leendő munkáltatód nevére, és jobb esetben ők ezt kifizetik Neked.
2019. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A minap betelefonaltam az sztk-ba, hogy szeretnék munka alkalmassági tüdőszűrésre időpontot kérni. A hölgy mondott egy időpontot, majd megkérdeztem, hogy hamarabb van e rá esély, hogy sor kerüljön a vizsgálatra. Annyit mondott hogy max abban az esetben, ha minden nap betelefonálok, és véletlen valaki lemondta a vizsgálatát, annak a helyébe mehetek. Az interneten is az volt írva, hogy időpont egyeztetés személyesen vagy telefonon szükséges, ha munkához kell.
2019. jún. 21. 12:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol laksz, nálunk ez időpont egyeztetés nélkül flottul működik, pedig egy teljes megyét lát el az intézet. Ha budapesti vagy, úgy ezt találtam a neten:

[link]

2019. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell időpont, csak menj el tüdőszűrő állomasra
2019. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Többet tudnánk segíteni, ha megírnád, hogy hol laksz. Nem biztos, hogy a helyi sztk-ba kéne menned, ha ott ilyen megkötések vannak (bár szerintem csak szivattak).
2019. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 igazad van. Kecskeméti vagyok!
2019. jún. 21. 16:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az szívás. Ez a probléma gyakorlatilag csak Kecskeméten létezik. Menj át bármelyik szomszédos településre és megcsinálják. Pl Szolnokon, vagy ha arra jársz akkor Budapesten is. Annyiban szívás, hogy a leletért vissza kell majd utazni, de egyébként kb sehol nem kell időpontra menni.
2019. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, Kecskeméten valóban csak időponttal lehet menni, fel is hívták rá a figyelmemet, miután mondtam, hogy nincs időpontom. Az volt a szerencsém, hogy valaki aznap lemondta a vizsgálatát. De még így is öt munkanapot kell várni a leletekre...
2019. jún. 26. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!