Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az Aloe Verától szedek egy...

Az Aloe Verától szedek egy bizonyos Forever Garlic-Thyme -ot. Lehetséges, hogy ettől jöttek ki rajtam kiütések és herpesz? Nem probléma ha mellette fogamzásgátlót is szedek? Nem semlegesiti egyik a másikat?

Figyelt kérdés
Most szedem a 6.napja és néhány napja kiütések jöttek elő az arcomon, olyanok, mint ha valami megcsipdesett volna és a herpeszem is előjött pedig csak egy hete múlt el az előző. Valójában éppen a herpeszem miatt kezdtem el szedni, mert akitől vettük azt mondta, hogy ez a gyógyszer ki fog tisztitani és ritkábban fog előjönni a herpeszem vagy lehet teljesen elmúlik majd. Lehetséges, hogy most tisztul a szevezetem? Valakinek volt már vele tapasztalata?
2008. nov. 13. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Valószinű hogy attól lehet.Én sok terméküket próbáltam és bebeszéltem magamnak hogy hatásosak,de sajnos nem így van.Rädásul hazudnak is.Nemrég derült ki hogy az a bizonyos literes aloe gél tele van tartósítóval.Hogy derült ki?Egy asszony majdnem meghalt mert súlyos allergiája van az illető tartósítótól,ritka fajtája az allergiának,nehezen jöttek rá de bizony igaz és nagy cirkusz volt de sikerült elég hamar elcsitítani mert másképp az a cég is megment volna.
2008. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Viszont nem tudom, hogy mit higgyek, mert néhány éve az édesanyám nagyon beteg volt (allergiás volt, bármit evett mindentől elkezdett dagadni pl. annyira megdagadt a nyelve, hogy alig tudott nyelni, be sem tudta csukni a száját, mert a nyelve akadályozta benne, végül pedig már az egész teste olyan volt, mint ha agyon csipdesték volna a méhek...). Végigjárta az összes létező orvost, senki sem tudott rajta segiteni amikor is ajánlották neki az Aloe Verát, amitől meggyógyult. Mégegyszer tényleg nagyon szépen köszönöm a választ, egyébként nem kételkedek benne, hogy igazat irtál, valahol megpróbálok ennek utánanézni.
2008. nov. 13. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu hogy masfajta allergiarol van szo,nalam egyeduli termekuk ami bevalt az a fogkrem,amit lehet hasznalni gyomorsavra,egy borsonyit megenni,es ajakherpeszre tenni egy picit,nagyon hamar elmulik.
2008. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerek olyanokat, akik szedik, nem csodaszer, de valószínűleg van jótékony hatása. Nem valószínű, hogy herpeszt okozna. Herpesz bármikor kijöhet az emberen. A kiütések lehet, hogy attól vannak, ha vmelyik összetevőjére allergiás vagy. Akkor jöttek a kiütések, mikor elkezdted szedni? A másik dolog, hogy szerintem semmi összefüggés nincs a fogamzásgátló meg a Thyme szedése között, nem lehetnek egymásra hatással.
2009. febr. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb két hónapja szedem a Garlic-Thyme -ot meg a Fields of Greens és a gélt is iszom,sehogy sem mulló epeférgemre kaptam. Három hónapig kel szedjem és állitólag el mullik a problémám mert a tojások azok 71 napig folyamatosan kelnek kifele.Az aki nekem ajánlotta annak a gyermekének volt epeférge és néhány nap után tele lett kiütésekkel,vissza mentek a klinlkára (Nagyvárad,Natural Clinic)és azt mondták neki semmi baj nincs fogyasszon sok folyadékot ha lehet akkor vizet.Néhány nap mulva eltüntek a pattanások és két hónap után a gyermek újra jobban érezte magát,vissza hizott 26 kilót és azóta is jól van.

Nekem az orromba voltak pattanások kb egy hétig de mostmár jobban érzem magam,remélem 3 hónap kezelés után negativ lessz a tesztem.

Azóta,hogy irtál sok idő telt el légy szives ird meg,hogy használtad e a termékeket és,hogy használtak e a termékek.

köszi

2012. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!