Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet e...

Terhesség alatt lehet e probléma herpesz miatt?

Figyelt kérdés
11 hetet töltöm szombaton. Ma reggelre előjött a herpeszem. Okozhat e ez valami problémát a pocaklakómnál?
2009. márc. 12. 09:52
 1/3 Adri baba ***** válasza:

Hol jött elő a herpeszed?Amúgy nem hinném!Csak óvatosan a krémekkel,nekem is volt az előzővel herpeszem,és kentem!Nem tudtam mitől vagyok rosszul,és azt a fajta krémet mint utóbb kiderült terhes nem használhatja!!!

Nem volt kellemes,az összes mellékhatás kijött rajtam.gyorsan abba is hagytam!

2009. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt herpeszem (ajak herpeszem), nem mertem semmivel kenni mert olyan 10 hét körül jött ki és 12 hét alatt semmilyen gyógyszert vagy gyógyhatású krémet nem ajánlott használni, a babának tudtommal nem árt. Állítólag azért jön ki ilyenkor a herpesz mert a szervezeted leht egy kicsit gyengébb a megszokotnál és a babát védi nem téged,

Boldog babavárást:)

18 hetes kismama

2009. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok és nekem már kétszer is volt herpeszem. ráadásul nem is kicsik!!! Én kentem hevizossal és semmi problémám nem származott belőle. De ha félsz bekenni akkor próbáld meg aloe verával kenni az tuti jó rá! További jó egészséget!
2009. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!