Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem becsülik meg a...

Miért nem becsülik meg a magyar orvosokat?

Figyelt kérdés
Ja tudom, azért mert embertelen, hagy meghalni, nem tud semmit, rossz diagnózis stb. Ha lehet hiteles forrást vagy bizonyítékot is mellékeljetek, hogy a külföldi orvos sokkal kedvesebb és nagyobb tudású is, mint a magyar mert amúgy nem hiszem el...

2019. júl. 12. 10:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%

"mindenhol azt olvastam, hogy milyen hibák meg félrediagnosztizálások mennek"


Egyrészt az fog írni, akinek gondja van. Az a 99%, akivel normális volt az orvos, leírni a véleményét, vagy max. a töredékük.


Másrészt az orvos munkájának helyességét nagyon nehezen tudod ellenőrizni. Persze, rákeresel a neten, de azért neked nincs meg az a háttértudásod. Ez a bizonytalanság elég nyomasztó tud lenni, és könnyen felhorgad az emberben a kétely.

2019. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Jó én ezt értem, de hát akkor kérdezni kell, nem? Én se tudtam pontosan, hogy mi van, de akkor kérdeztem és elmondták az én nyelvemen, tökre érthetően. Vagy volt, hogy a doktornő mondta, hogy nagyon sokan várnak kint, de ad egy ilyen kis brossúrát, olvassam el és legközelebb megbeszéljük. Ezen a fél brigád már úgy felszívta volna magát. Amit a folyosón le tudnak vágni, amíg várakoznak, komolyan mondom őrület, tiszta ideg vagyok mire végzek, mert felidegesít a többi beteg.
2019. júl. 12. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!