Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pszichiáter kérdés?

Pszichiáter kérdés?

Figyelt kérdés
Ha a körzetemben van 4 pszichiáter és én mondjuk kiválasztok egyet hogy hozzá szeretnék menni az nem fizetős ugye? Meg ha nincs beutalóm és úgy megyek az sem ugye?(nem kötelező a beutaló) Bocsánat ezért a zagyva kérdésért de háziorvoson kívül másnál még nem voltam kórházban se jártam.

2019. júl. 18. 16:29
 1/3 anonim válasza:
Nincs beutalód, és még csak a háziorvosnál jártál? Először bizonyosodj meg arról hogy szükséged van e pszichiáterre. Egyébként szerintem fizetős, pláne ha nincs beutalód...
2019. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Feleslegesen nem akarok elmenni a háziorvosomhoz mert iszonyat bunkó és lekezelő a fülészeti leletem például kinevevette ha elmondanám neki hogy hová akarok menni azon is nevetne. De ha muszáj hát muszáj. Orvost meg azért akartam én választani mert egyedül neki van ott jó híre.

Egyébként muszáj lenne mennem szorongok mindenen néha pánikrohamszerű tüneteim vannak és folyton a halálon jár az eszem és szomorú vagyok állandóan.

2019. júl. 18. 17:22
 3/3 anonim válasza:
Ha a saját körzeti rendelődben van a pszichiáter akkor az nem fizetős ha van tb-d.Nem kell beutaló!
2019. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!