Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van itt olyan akinek volt...

Van itt olyan akinek volt katéteres ablációja? Milyen volt? Jobban vagytok azóta?

Figyelt kérdés
Wpw szindrómám van. Szeptemberben fogják eldönteni hogy szükséges e a műtét.
2019. júl. 19. 14:03
 1/1 anonim válasza:
Nekem is WPW-m volt. Ez egy extra nyaláb, aminek nem kellene ott lenni. Nem volt tünetem, a sportorvosnál derült ki. Kardiológus ablációt végző szakemberhez küldött, ő csinálta. Kb. másfél óra, 1 éjszakát kellett bent aludni. Nem kellemes érzés az tuti, de kibírható. Én kaptam valami gyógyszert, attól elbódultam, talán kicsit be is aludtam, aztán egyszercsak vigyorog a doki, hogy megvan a dolog vége mehetek is az osztályra. Mármint úgy értem feltolhatnak az osztályra mert ugye pár óráig utána nem szabad felkelni. Másnap elengedtek, aztán kontrollon is minden rendben volt, így már nincs WPW-szindrómám :) Ezer hála a pécsi csapatnak innen is. Kérdés esetén a postaláda nyitva
2022. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!