Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orrsövény műtét az plasztik...

Az orrsövény műtét az plasztikai műtétnek számít? Vagy inkább egészségügyi műtétnek.

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy melyik kategóriába sorolhatnám, mivelhogy egyes helyeken úgy olvastam róla mint orrsövény plasztikásztató műtét, máshol viszont inkább az egészséges légzést emelik ki minthogy az orrnyereg ferdülését helyrehozó szépészzeti beavatkozást. Ezért nem tudom eldönteni hogy melyik kategóriába sorolható, vagy talán mindkettőbe?
2019. júl. 23. 22:40
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Mindkettő lehetséges. TB alapon is csinálnak ilyen műtéteket. A kérdés az, hogy mi miatt akarod. Azért, mert nem kapsz levegőt és az orvos ezt javasolja, vagy pedig csak amiatt, hogy ne legyen deformált az orrod, ilyenkor szépészeti.
2019. júl. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!