Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet bajom attól hogy ennyifé...

Lehet bajom attól hogy ennyiféle gyógynövény teát iszok egy nap?

Figyelt kérdés

Nem betegség megelőzésre használom hanem csak egyszerűen szeretem és élvezem inni őket.Gyümölcs teák sajnos nem opciók mert nem szeretem őket.

Reggel megiszok 2,5 dl kakukkfű teát majd pár óra múlva borsmentát majd megint később körömvirágot és lefekvésnél citromfüvet van hogy nem ez a sorrend és van hogy több a mennyiség.

Azt olvastam hogy kakukkfűnél borsmentánál és citromfűnél nem kell szünetet tartani.Ha ezekből megiszok naponta 4-5 bögrényit esetleg hatot lehet bajom? Ízesítés nélkül iszom ha ez számít.Mai adagom: kakukkfű,borsmenta,körömvirág és még szeretnék inni egy bögre borsmentát és citromfüvet de anyám szerint le kéne szoknom de nem tudom mi mást ihatnék helyettük.



2019. júl. 27. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
89%
Ezen az oldalon sok mindet megtalálsz a gyógynövényekről, és azt is, hogy melyiknél kell szünetet tartani és melyik fogyasztható korlátlanul: [link]
2019. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!