Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A xanax-tól meg lehet halni?

A xanax-tól meg lehet halni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Ezek úgy vannak kitalál a, hogy a kamu öngyilkos jelöltek max egy gyomormosassal és alvással megússzák az akciót
2019. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Előző te tényleg ennyire töklámpa vagy?


Alprazolam-ot simán túl lehet adagolni úgy hogy halállal végződjön, főleg ha alkohollal vagy más nyugtatókkal keverik.

2019. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen meg. Persze nem az anyutól elcsórt 2 szemtől.
2019. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak ha alkohollal vagy nem benzo nyugtatókkal, opioidokkal kombinálod.


Különben grammokat kéne beszedned valamiből amiből a magyarországon forgalmazott legerősebb is 1mg

2019. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Utolsó, tévedsz! Magyarországon is van forgalomban erősebb.

Pontosan (xanax) : 0,25 gramm, 0,5 gramm, 1mg és 2mg-os xanax is elérhető.


Amennyiben nem hiszed tudok küldeni képet, hogy igen is van 2mg-os xanax is magyarországon forgalomban. Xanax SR 2mg néven.


Egyébként én nem tudok xanax túladagolás esetről, amibe belehaltak volna (ettől független előfordulhat, bár én nem gondolom), kivéve, ha nagy dózist veszel be, amit alkholall kombinálod vagy pedig opiaddal, így ténylegesen okozhaz halált, sőt....nem részletezem, hosszú lenne, olvasson utána aki akar, de konkrétan én még nem hallottam xanax túladagolásban elhunytra....az már más kérdés, hogy eredeti-e a xanax, vagy hamisítvány, mert elfőrdul fekete piacon, hogy fentanillal van fel ütve a xanax (fekete piacon) úgy már tényleg halálos lehet, még egy hozzászokott, függőnek is, akár 6 (2mg-os) tabletta után is. De önmagában, rendes, tiszta xanax túladagolásról, ami halálhoz vezetett én még nem hallottam, de lehet rosszak az információm. Bővebben is írnék, de egy kis keresés után mindenki meg találhatja, hgoy mi, miért is van, de mindent nem szabad el hinni az interneten. Nem bíztatok senkit, sőt, senki ne tegye, mindenkinek más a szervezete, tolerancia szintje, de akár 10-12mg sem okozhatna halált, amennyiben tiszta bzd-ről beszélünk. De egészségügyi kockázata van. Itt inkább a keverés, komvináció, főleg alkohollal vagy opioddal, mint említettem is, lehet nagyon veszélyes és halált okozó.

2023. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!