Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem hiszem el? Vagy mégis!...

Nem hiszem el? Vagy mégis! Itt vagyok. és hallgatom BEkő Péter ima a szerelemről c. versét! Meg akarok halni. Sokszor próbáltam. Még 100 db xanax sem volt elég! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Meg akarok dögleni,mert el@@@@sztam..hogyan lehet?
2010. aug. 4. 22:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Benkő Péter! És iszom..gyógyszereket szedek..már nem bírom..alkoholista vagyok és gyógyszerfüggő..mindig valaki belémrúg! 37/N
2010. aug. 4. 22:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Hééééééééé! Ébresztő!!!!!!!!!!!Tedd csak le szépen azokat a gyógyszereket, és a poharat ami a kezedben van! Vankiút mindig van kiút hidd el! Nehogy meghaljál már nekem itt az éjszaka közepén, amikor az élet szép. Mit rontottál el? Válaszolj légyszives!
2010. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindent én rontottam el!

Azt mondják...ez nem így van...de így van..

2010. aug. 4. 22:47
 4/7 A kérdező kommentje:
Soha nem csaltam meg,még gondolatban sem...Egyszer volt köztünk egy vita..akkor vettem be agyógyszereket! Másap,amikor hazamnetem,már csak az üres lakás fogadott!
2010. aug. 4. 22:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg komoly, írj privit! Átmentem rajta én is.... Még nem vagyok gyógyult, de talán segíthetek...
2010. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindig valaki belédrúg?

És miért hagyod magad?

Költözz egy másik városba és kezdj teljesen új életet (milyen izgalmas lehet!!!), és önsajnálat helyett találd meg az élet szépségeit!

Annyi minden van, ne csak a rosszra legyél fogékony!

2010. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Férjed? Barátod? Bármelyik is, nem érdemes meghalni miatta. Én csak tudom, ugyanezen mentem keresztül amin Te most, évekig tartott de nagyjából helyrejöttem.
2010. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!