Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik aloe vera bio gél a jo...

Melyik aloe vera bio gél a jo ami 100 %-os és nem tartalmaz káros anyagot csak az aloe verat?

Figyelt kérdés

2019. júl. 30. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Maga a növény.
2019. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az igaz :)
2019. júl. 30. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Forevernek van ilyen készítménye, de elég drága. Gyógynövényben van 1 literes fehér kupakos a növény belsejéből készült majdnem 100 %-os gél. Ez elfogadható árú, és ugyanott termesztett növényből készül, mint a Forever. 3500 Ft-ért szoktam venni.
2019. júl. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem a forevernek vannak a legjobb, minősített aloe vera alapú termékei amelyek többek között a Magyar Természetgyógyász Szövetség ajánlásával is rendelkeznek a kóser és iszlám mellett.Én is ezeket használom már jó ideje és már jelentős kedvezménnyel tudom beszerezni.

2019. aug. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat igen tudom jo termékek anno volt olyan is ithon csak drága nagyon én szerintem de azért nem megfizethetetlen...

Én most cbd olajat vettem 1000 mg osat egyébb egészség ügyi problémák végedt és jo börpanaszokra is meg vettem aloeverat is itt vettem a penibe 4 db ot

2019. aug. 9. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!