Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor derül ki hogy tetves...

Mikor derül ki hogy tetves vagyok e?

Figyelt kérdés
Ha feltételezem hogy hétfőn tetves lettem akkor mennyi időnek kell eltelnie hogy ha tényleg tetves lettem akkor látszódjon rovar a fejbőrön? Vagy esetleg a serke már látszódna? Vagy a tetű mikortól látszik ha van? Van rá esély hogy, talán hétfőn elkaptam és amikor ma átnéztük nem találtunk semmit de ezek ellenére mégis tetves lennék? Félek.
2019. júl. 31. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Patikában lehet kapni megelőzésre hajszeszt.
2019. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elnézést, lehet rosszul fogalmaztam, sőt valószínű. Az a probléma hogy hétfőn olyan helyen voltam ahol lehetséges hogy volt tetves is és attól félek most hogy elkaptam tőle. És csak arra lennék kíváncsi hogy ha akkor, hétfőn elkaptam akkor ha ma megnézzük a hajam akkor az már látszódna?
2019. júl. 31. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!