Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a vállam és a felkarom ha...

Fáj a vállam és a felkarom ha zongorázok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már próbáltam pihentetni, nyújtani, mindenféle bemelegítést de egyik sem használ. Akkor van ez általában, ha gyorsabb darabokat játszok, viszont mióta kihagytam egy hetet (szintén emiatt) rosszabb lett. Mit csináljak vele? Félek, hogy ha így folytatódik lehet abba kell hagynom a zongorázást

2019. aug. 1. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszul tartod. Kérd meg a tanárod, hogy nézze meg. Ha mindent jól csinálsz de továbbra is fáj, menj el orvoshoz.
2019. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyakcsigolya probléma. Jó csontkovács, kínaiak, stb....
2019. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Perskindol kenőcs segített nekem, nekem is nagyon fájt. Gyógyszertárban vény nélkül tudsz venni.

Nekem gyógytornász barátnőm ajánlotta, mert ez a kenőcs gyógyítja az ízületet és izmot is. Nekem inkább az ízület fájt és lényegesen jobb lett tőle.

2019. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2019. aug. 2. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!