Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Tegnap borotválta...

Mi lehet ez? Tegnap borotváltam a lábam és ma piros pöttyök jelentek meg rajta amik nagyon viszketnek.

Figyelt kérdés
Most be kentem, hidratáló krémmel de nem segített még mindig viszket.

2019. aug. 10. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sima irritáció. Majd elmúlik.
2019. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kipattogzott a bőröd. Én is jártam így, azóta bekenem arcszesszel (lehet furán hangzik). Csíp először de azóta nagyon ritka ha kipattogzik, és akkor sem annyira.
2019. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Borotválkozás után a férfiak arcszeszt szoktak használni, hogy lefertőtlenítsék a bőrt (a borotválás apró sérüléseket okoz, a kórokozók a bőr felszínéről könnyen bejuthatnak és gyulladást, irritációt okozhatnak).

Használhatsz sok mindent, ami fertőtlenít. Szappannal megmoshatod, vagy vannak direkt erre a célra való krémek drogériákban. Én aloe vera gélt szoktam rákenni, nekem nagyon bevált.

2019. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!