Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a tangától lehet?

Ez a tangától lehet?

Figyelt kérdés

A végbél nyílásom felett hátrafele fáj, de csak ha tangát hordok. Olyan mintha el lenne halva a bőr, de fáj ha felveszem a tangát és “vág”

Vagy más lehet az oka? És mi ez pontosan?

18/L



2019. aug. 13. 13:29
 1/6 anonim válasza:
100%
Lehetseges hogy attol van... nekem is volt mar ilyen! De minden esetben ha nem mulik el mas bugyitol fordulj orvoshoz. :)
2019. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak 1 tangatol van ez. A tobbivel nincs baj, se a francia bugyival, se a simaval

De koszonom a tanacsot:)

2019. aug. 13. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor dobd ki azt a bugyit, vagy legalábbis ne hord egy darabig. Valószínűleg kidörzsölte.
2019. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kidörzsöli a helyet, mert rossz az anyaga és/vagy a mérete. Ne hordd azt a tangát.
2019. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk fiú vagyok, de én is jártam már így. Nekem vannak pamut, és pár műszál/nejlon sport tangám is amik jobban bevágnak mert szűkebbek kicsit, és ha ezekben a szűk nejlonosakban megizzadok, akkor velem is előfordul ilyen. Bár nekem csak sok üléskor van ilyen, álláskor vagy gyalogláskor vagy sportoláskor nincs ilyen gondom velük. :)


Annyi szerintem a gond ilyenkor, hogy az izzadt bőrt kicsit kidörzsöli, ilyenkor a sima pamut tangáimat hordom csak pár napig.


Kend be körömvirág krémmel, vagy neogranormonnal, másnapra meggyógyul. :)

2019. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó jól mondja, körömvirág kenőcs és jó lesz.


Nem írtad viszont hogy csak egy tanga okoz galibát, vagy az összes? Ha az összes akkor valszeg méretet is váltanod kéne.


Egyébként nekem is detto, ha beizzadok és sokat kell ülni, elcsesződik. Ilyenkor azonban nedves kendővel törlöm a problémás helyet időnként, körömvirágot csak ha nagyon kell éjjelre lefekvéskor kenem rá.


Újfent nagyon ritkán kell kenceficélni, a kendős módszer is elég. Pasi voltam :)

2019. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!