Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az igaz hogyha futok 3 km-ert...

Az igaz hogyha futok 3 km-ert és iszom egy pohár hideg vizet tüdőgyulladásom lesz?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm szeretné megcsinálni, nem lesz semmi baja vagy tényleg igaz? Válaszokat előre is köszi
2019. aug. 13. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha abból indulok ki, hogy edzőteremben jéghideg vizet adnak, ha ott veszed, akkor nem tudom, mit mondjak.

De szerintem ha nem is tüdő, torokgyulladás simán lehet belőle. Nem érdemes rizikózni, kimelegedve nem kell ledönteni egy csomó hideg italt. Normál, szobahőmérsékletű vizet kortyolj először, és később lehet már hidegebbet, ha a tested is lehűlt egy kicsit. (A józan paraszti ész ajánlásával.)

2019. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem igaz!
2019. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pedig nagypapám testvérének így lett tüdőgyulladása amikor kicsi volt /:
2019. aug. 13. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Ha kiizzadsz a futástól akkor ez is bent van a pakliban.

Úgy szokták ezt mondani,le forrázod a tüdődet .

2019. aug. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tüdögyulladás IS fertözéstöl van, azaz nem afutástól meg víztöl lett tudügyulladása, anélkül is lett volna.
2019. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ha kiizzadsz a futástól akkor ez is bent van a pakliban.


Úgy szokták ezt mondani,le forrázod a tüdődet ."


hát nem tudom, nekem a víz az iváskor a gyomromba meg, nem a tüdőmbe XD

2020. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!