Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hideg mindig a kezem és...

Miért hideg mindig a kezem és a lábam? Mi okozhatja ezt? Még ha melegem van, akkor is olyan, mint egy pohár jégkása zokniban.

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom nő vagy. Ha férfi lennél, nem lenne hideg a kezed :)


Nekem is folyton hideg, elképzelni sem tudom, hogy miért. Folyton fázok. A vérkeringéssel hozzák összefüggésbe, de szerintem egyszerűen ilyen és kész. Én azzal letudtam, hogy azért mert nő vagyok.

2014. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló tévedsz, mert én férfi vagyok, és nekem is sokszor hideg a kezem és a lábam.
2014. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen,17 éves lány vagyok
2014. jan. 10. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl keveset mozogsz. Rossz a vérkeringésed, a veséd nem tud megfelelően kiválasztani, ezért a kezed/lábad besegít (verejtékezéssel). Persze nem tocsog az izzadságtól, lehet, hogy ami a bőrre jut nedvesség, az egyből el is párolog. Csakhogy mivel párolog, hőt von el a végtagjaidról. ^.^
2014. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!