Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas vérnyomás vékony létemre?

Magas vérnyomás vékony létemre?

Figyelt kérdés

170cm vagyok 50 kilóval 23 évesen s nem lelek melót mert azt mondják ez nem alkalmas dolgozni...

Az hogy 100/165 a vérnyomásom nekem teljesen normális.

Nem fáj a fejem csak ritkán. de amugy semmi gond. Tők jól érzem magam s nekem ez átlagos.De orvosin nem engednek át egy munkahelyen sem.(ott még ennél is magasabb szokott lenni)

Mostanság viszont iszonyú fáradt szoktam lenni főleg váll és csípőben ott is a comb forgó részen ízületileg. s komplettbe olyan volt mint a izomláz csak sokkal fáradtabban. De ez most volt először.Mellette sportolok kerékpárral s futással. akkor csak gyorsan elfáradok s nehezebb levegőt venni.

mit lehet tenni hogy elfogadják nekem normálisnak munkahelyen? Nem tudok így dolgozni...Totál normális múltkor adott egy lapot a háziorvosom hogy napi 4 szer mérjem le s jegyezzem fel. még okos óra is volt ami kijezete a otpimálisat de folyton csipogott...S ugyan ugy magas volt mindig. tehát teljesen normális.S a igazolását se fogadták el munkahelyen hogy alapbol magas



2019. aug. 14. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 18 évesen is 170/100 volt a vérnyomásom, pedig 55 kg voltam a 172 centimhez, de munkahelyem mindig volt. Most 40 vagyok, néha 188/116-ra megy fel, a háziorvosomat annyira nem érdekli, pedig több agyvérzés volt a családban. De mindig volt munkahelyem.
2019. aug. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Most komolyan beszélsz? :-) Nem, a 165 az semmiképpen nem normális, különösen nem 23 évesen (még 70 felett is magas egyébként a 165...) és örülj annak, hogy nem érzed. Ha később sem szeretnéd, akkor jelezd a háziorvosodnak, hogy ez nem jó, és ő tudni fogja, mit kell csinálni (semmi vészeset). Ez egyáltalán nem függ testalkattól, és sok esetben azt sem tudják, mitől van, viszont legalább kezelhető. És egyáltalán nem játék, ne szórakozz vele.
2019. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem 165/100 akar lenni?
2019. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom a sorrendet hogy kell írni nekem a orvosi teszten így írták föl.S a háziorvosom magasrol leszarja a egészet mivel tudja hogy normális nekem ez s semmi panaszom nincs rá. csak A csökönyös idős orvos a orvosin nem akar átengedni..
2019. aug. 14. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem semmit amikor magas volt a vérnyomásom, szemészeten mondták vizsgálat után, akkor mentem el a háziorvoshoz és 180-at mért, felírt gyógyszert, ami 2-3 hét alatt levitte normálisra. Menj el másik orvoshoz, ilyen fiatalon ez eléggé magas érték, gyógyszeresen kellene kezelni.
2019. aug. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!