Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az emberek hol találnak...

Az emberek hol találnak maguknak drogdílert, ha nem ismernek közvetlenül egyet sem?

Figyelt kérdés
Velem pl még sose volt olyan, hogy leszólítottak az utcán, hogy kell e, még fűvel sem. Még csak gyanús alakokat sem láttam.
2019. aug. 17. 01:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan emberek, akik élnek a droggal, vagy maguk mozognak sokat az éjszakában, vagy van ilyen haverjuk, akinek nincs ellenére egy kis különkereset. Dílerből pedig hiába kapcsolnak le egyet, ha másnap másik három van helyette.


Vannak persze, akik nem ismernek dílert, és fogalmuk sincs, hol lehetne beszerezni a drogot. Na, ők szoktak gáztöltőzni, ragasztót, csavarlazát, benzint szívni, csattanómaszlagot vagy akár patkánymérget bevenni. Tavaly volt is erről egy riport, talán még most is megvan.

2019. aug. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szereztem hogy pszichiátrián összehaverkodtam az egyikkel. Igazából csak ő beszélt rá.
2019. aug. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!